/Najpopularniejsze gadżety samochodowe
ramki pod tablice rejestracyjne

Najpopularniejsze gadżety samochodowe

Samochód to dla niejednego mężczyzny nie tylko podstawowy środek transportu. To pasja, nierzadko wręcz miłość. I właśnie z myślą o wielbicielach „czterech kółek” powstaje tak ogromna ilość rozmaitych gadżetów, które są nie tylko elementem praktycznym, który zwiększa komfort jazdy, ale nierzadko również wizualnym, jaki wpływa na atrakcyjność samego pojazdu.

Gadżety, które wybierają panowie, mogą być naprawdę różne. To nie tylko choinki zapachowe czy breloki. Mężczyźni coraz częściej sięgają po lokalizator kluczyków do auta, przenośny ekspres do kawy, etui na koszule, kiedy często wyjeżdżają w delegacje czy też przenośną lodówkę. Hitem jest pilot, który chroni kierowców przed zaśnięciem podczas prowadzenia pojazdu, a już standardem nawigacja GPS oraz kamerka samochodowa.

Ciekawą propozycją są też gadżety, które nie służą we wnętrzu kierowcy, ale raczej uatrakcyjniają pojazd na zewnątrz. Mowa tutaj o przeróżnych naklejkach, które mogą być naklejane na szybach czy z tylu pojazdu. Kierowcy decydują się też bardzo często na specjalne ramki pod tablice rejestracyjne, bo te nie tylko stanowią dodatkową ochronę samych tablic rejestracyjnych, ale mogą również zawierać ciekawe hasło czy reklamowy logotyp. To zresztą świetna opcja na reklamę dla firm, które posiadają pokaźną flotę samochodową.

Przeczytaj także: Ramki pod tablice wady i zalety

Warto również wspomnieć o gadżetach w postaci specjalnego oświetlenia auta. Okazuje się, że to coraz częściej ma nie być praktyczne, ułatwiające poruszanie się autem po zmroku, ale właśnie dekoracyjne. Pewnie nieraz widzieliście sportowe auto z podświetlonym podwoziem. Z całą pewnością zrobiło na Was spore wrażenie.

O gadżetach możemy też mówić, jeśli pod uwagę weźmiemy nagłośnienie w samochodzie. Okazuje się, że większość kierowców podczas jazdy słucha radia. O ile fajniej jest, jeśli z głośników muzyka płynie bez żadnych zakłóceń. To dlatego panowie z chęcią wydają spore sumy na nowe głośniki czy wzmacniacze.