/Podniesienie piersi – mastopeksja
medycyna estetyczna

Podniesienie piersi – mastopeksja

Każda kobieta marzy o pięknym wyglądzie, idealnej figurze i zdrowo wyglądającym ciele. Jednym przychodzi to z niewielką łatwością ponieważ za naszą figurę odpowiadają w dużej mierze geny, niestety są również panie które spędzają na siłowni sporo czasu, katują się najróżniejszymi dietami a waga i tak stoi w miejscu. Innym kompleksem wielu kobiet jest zbyt mały bądź obwisły biust który niestety często jest powodem wstydu i złego samopoczucia. 

Opadające piersi

Niestety problem obwisłych, mało jędrnych i opadających piersi dotyka wielu kobiet. Na szczęście z pomocą przychodzi nam medycyna estetyczna, Warszawa jest miastem w którym z pewnością znajdziemy wiele miejsc w których zajmą się nami profesjonaliści. Do wyglądu oraz kształtu naszych piersi bardzo często przyczynia się wiele różnych czynników. I tak do tych najczęstszych winowajców należy przebyta ciąża oraz karmienie piersią. A zatem problem ten dotyczy naprawdę wielu kobiet. Innym powodem przez który nasze piersi się deformują jest nagła utrata masy ciała, która także nie sprzyja naszym piersiom. Efekty mogą być tak widoczne, że będzie konieczna korekta biustu, warszawa to miasto w którym znajdziemy wiele klinik których specjalnością jest właśnie chirurgia plastyczna.

Z wiekiem każda kobieta boryka się ze spadkiem poziomu elastyny i kolagenu w skórze, zmniejsza się również gęstość tkanek. Skutki tego widoczne są w sposób szczególny właśnie na piersiach. Staja się one wiotkie, mało jędrne i niestety opadają. Skutkiem tego są kompleksy, a nawet brak samoakceptacji szczególnie w okresach letnich kiedy trzeba założyć bikini. Aby poprawić wygląd swoich piersi i przywrócić im poprzedni wygląd możemy poddać się mastopeksji. Jest to operacja, której zadaniem jest podniesienie biustu i szybkie uzyskanie oczekiwanego wyglądu. Na zabieg ten mogą zdecydować się kobiety w każdym wieku, niezadowolone z wyglądu swoich piersi.

Przeczytaj także:

https://mastering.com.pl/podniesienie-biustu/